Listopad 23

No promil – No problem

20181115_112119Wzorem, lat poprzednich włączyliśmy się w akcję „No promil- No problem”. Głównym celem Kampanii Społecznej jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem środków psychoaktywnych za kierownicą oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie postawy krytycznej u pasażerów pojazdów, których kierowca wzbudza wątpliwości co do stanu trzeźwości. Dnia 15 listopada uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Szczepaniak, Milena Kuczaj, Daniel Cebula, Aleksandra Kowalczyk, Jakub Kowalczyk wraz z p.Anną Babuśką , wzięli udział w patrolu z policją z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Podczas patrolu policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców, a uczniowie wręczali im materiały promujące kampanię „NO PROMIL NO PROBLEM” i rozmawiali o skutkach prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. W ramach akcji został ogłoszony konkurs kampanii społecznej „No promil- No problem” organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek.

red. Anna Babuśka

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 23 listopada 2018 by Natalia in category Uncategorized