Grudzień 14

Witaj Święty Mikołaju!

???????????????????????????????6 grudnia przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością zaglądały do okien, zadając ciągle te same pytania: dzisiaj przyjdzie św. Mikołaj?, o której będzie Mikołaj? Nie zawiodły się, bo Święty pojawił się razem z workiem pełnym prezentów. Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci. Przedszkolaki z radością przywitały Gościa piosenką „Witaj św. Mikołaju”. Dzieci zapewniając o swojej grzeczności recytowały wiersze a piękny taniec Śnieżynek przeniósł całą publiczność w krainę Królowej Zimy. Po występie nareszcie nadszedł oczekiwany czas obdarowania wszystkich dzieci słodkimi paczkami. Odbierając prezenty przedszkolaki mogły usiąść na kolanach św. Mikołaja, przytulić się do niego i „pociągnąć” za śnieżnobiałą brodę. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.

red. Renata Ogiela

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 14 grudnia 2018 by Natalia in category Uncategorized