Styczeń 26

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Techniczny „Ozdoba choinkowa”

IMG_0627Ponieważ uczniowie naszej szkoły mogą poszczycić się zdolnościami manualnymi, biorą udział w różnych konkursach plastyczno, technicznych. Tym razem 14-stu wychowanków wzięło udział w ogólnopolskim konkursie „Ozdoba choinkowa”, którego celami było: rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej oraz kształtowanie sprawności i zdolności plastycznych, zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie.  Zadaniem uczestników było uszycie ręcznie ozdoby choinkowej. Wszyscy wykonali niepowtarzalne, wyjątkowe i pomysłowe dzieła, ale tylko Maciej Obajtek z kl. IV A, stanął na podium. Zajął I miejsce w swej kategorii jako jedyny! Bardzo cieszymy się z jego sukcesu, ponieważ brali w nim udział uczniowie z całej Polski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 stycznia 2019 by Natalia in category Uncategorized