Styczeń 26

„Kolędować każdy może”

IMG_4016W sobotni ranek, 12. stycznia, rozpoczęły się w Szczawie przesłuchania uczestników XXII Powiatowego Dziecięcego Festiwalu Kolędowego „Kolędować każdy może”. Każdy z nich wykonywał kolędę lub pastorałkę, która miała ścisły związek z ideą Świąt Bożego Narodzenia. Wzięło w nim udział 127 solistów i 27 duetów. Nasi uczniowie także przedstawili swój talent muzyczny. Wiktoria Kuczaj z kl. III, kolędą Cicha noc, wyśpiewała wyróżnienie. Dziewczyny: Magdalen Kapłoniak i Julia Ogiela-kl. VIII, w duecie zaśpiewały: Jedna gwiozda, i zajęły miejsce II. Wspaniałe nagrody i wielkie brawa były ukoronowaniem zaangażowania naszych uczniów. Gratulujemy!

red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 stycznia 2019 by Natalia in category Uncategorized