Czerwiec 9

Wyniki sesji wiosennej OLIMPUSA oraz OLIMPUSKA

20190607_100623_Burst01Olimpus i Olimusek to ogólnopolskie olimpiady, które pragną promować uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadającymi dużą wiedzę. Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą w nich udział by sprawdzić poziom swoich wiadomości i zawalczyć o miano najlepszych na ogólnopolskim poziomie.

OLIMPUS Z PRZYRODY

W olimpiadzie z przyrody wzięło udział łącznie 20 uczniów (10 z kl. IV oraz 10 z kl. VI). Dyplom laureata zdobyła uczennica kl. IV a Ewelina Wojtyczka , pozostali uczniowie również osiągnęli wysokie lokaty i otrzymali dyplomy uznania. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

OLIMPUSEK Z MATEMATYKI

W olimpiadzie wzięło udział łącznie 25 uczniów ( kl. I – 10, kl. II -10, kl. III- 5). Trzech uczniów z kl. II – Oskar Cebula, Jan Kowalczyk, Bartłomiej Czachor otrzymali dyplom laureata, pozostali uczniowie zaprezentowali również wysoki poziom i otrzymali dyplomy uznania.

red. Krystyna Kolawa, Grażyna Dawiec

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 9 czerwca 2019 by Natalia in category Uncategorized