Czerwiec 13

Dzień Otwarty w przedszkolu

IMG_20190516_123313Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci staje się poważnym przeżyciem. Te trudne początki na równi z maluchami przeżywają rodzice i dziadkowie. Trzeba pamiętać, że wrażliwa psychika dziecięca wymaga wiele taktu i delikatności, odpowiedzialnych i przemyślanych działań. Aby proces adaptacji dziecka w przedszkolu był miłym przeżyciem, zorganizowaliśmy „Dzień Otwarty” w przedszkolu, który odbył się 16 maja 2019r.

Na początku spotkania Pani Dyrektor Jadwiga Baran – Stożek przywitała wszystkich miłymi słowami oraz zapoznała przybyłych gości z ofertą naszego przedszkola. Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zabaw zorganizowanych przez nauczycielki. Uczestniczyły również w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych na których wykonywali przepiękne kwiaty z kolorowych kartek papieru. Podczas swobodnych zabaw mieli okazję poznać swoich rówieśników, mogli również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz przekonać się jak wygląda dzień w przedszkolu.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców – był to mile spędzony czas.

red. Agnieszka Wąchała

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 13 czerwca 2019 by Natalia in category Uncategorized