Czerwiec 26

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

TEMAT KONKURSU UCZESTNICY MIEJSCE
ETAP
Konkurs czytelniczy -Góralskie cytanie Mateusz Palac
kl. VI
III  wojewódzki
Karol Zapała
kl. VI
II 
Kamil Kowalczyk
kl. VII
I
Konkurs plastyczny – Góralskie cytanie Martyna Kuczaj
kl. IVb
I wojewódzki
Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy” Ewelina Wojtyczka
kl. IV a
II  powiatowy 
Szymon Obajtek
kl. „0”Maciej Obajtek
kl. IV a

Martyna Kuczaj
kl. IVb

Milena Kuczaj
kl. VII

Mateusz Palac
kl. VI

Kamil Kowalczyk
kl. VII

Martyna Wojciarczyk
kl. VII

Weronika Kołodziejczyk
Kl. VI

Amelia Jurkowska
kl. VI

Martyna Wojtyczka
kl. VI

Natalia Wąchała
kl. VII

 

 

 

 

wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewelina Wojtyczka
kl. IV a
wyróżnienie wojewódzki
Przegląd Kolędniczy  Grupa:Paweł Baran
kl. VII

Karol Zapała
kl. VI

Marcin Babuśka
kl. VI

Mateusz Palac
kl. VI

Karol Wąchała
kl VIII

Kacper Wąchała
kl. VI

Kamil Kowalczyk
kl. VII

Hubert Malarz
kl. IV

Maciej Kapłoniak
kl. IV

Przemysław Wojtyczka
kl. VI

 

 

I

 

 

 

 

 

II

 

 

 

gminny

 

 

 

 

 

powiatowy

 

Festiwal Kolędowy„Kolędować każdy może” Duet:Magdalena Kapłoniak
kl. VIII

Julia Ogiela
kl. VIII

II

 

powiatowy

 

 

Wiktoria Kuczaj
kl. III
wyróżnienie powiatowy
Małopolski Konkurs Języka Polskiego Julia Ogiela
kl. VIII
udział powiatowy
Małopolski Konkurs Biblijny Adamczyk Kacper
kl. VIIIKaim Piotr
kl. VIII

Kapłoniak Mgdalena
kl. VIII

Ogiela Julia
kl. VIII

Baran Paweł
kl. VII

 

udział

 

powiatowy

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia Oskar Cebula
kl. IIPiotr Niedojad
kl. II
wyróżnienia  ogólnopolski 
Olimpusek  Oskar Cebula
kl. IIJan Kowalczyk
kl. II

Bartłomiej Czachor
kl. II

laureaci

 

ogólnopolski

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Kangur”  Oskar Cebula
kl. II
wynikbardzo dobry ogólnopolski

 

Jakub Opyd
kl. IV
wyróżnienie 
Amelia Jurkowska
kl. VI
wyróżnienie
Turniej Wiedzy Pożarniczej Piotr Kaleta
kl. VI 

Przemysław Wojtyczka
kl. VI

II 

III

 gminny
Piotr Kaleta
kl. VI
udział powiatowy
Olimpus z przyrody Ewelina Wojtyczka
kl. IV
laureat ogólnopolski
„Szkolne przygody  Słodziaków” Uczniowie kl. II wyróżnienie ogólnopolski

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „75 rocznica bitwy o Monte Cassino” pod patronatem Anny Marii Anders, Anny Zalewskiej i Jarosława Szarka – prezesa IPN  

Blanka Aksamit
kl. IVa

 

wyróżnienie ogólnopolski

 

Konkurs plastyczny -  Ozdoba bożonarodzeniowa szyta ręcznie Maciej Obajtek
kl. IV a
I ogólnopolski

 

Zawody sportowe w roku szkolnym 2018/2019

TEMAT KONKURSU ETAP MIEJSCE UCZESTNICY
Unihokej   dziewcząt
ur. 2006 i młodsze
gminne III Klaudia Babuśka
Amelia Jurkowska
Agata Kaim
Weronika Kołodziejczyk
Martyna Wojtyczka
Natalia Złydach
Julia Złydaszyk
Rugby Tag kat. klas IV
/jesień/
gminne II Roksana Dawiec
Mikołaj Głuch
Wiktoria Jarosik
Bartosz Kacik
Marcin Kaim
Maciej Kapłoniak
Jakub Opyd
Ewelina Wojtyczka
Adrian Wysopal
Arkadiusz Zasadni
Rugby Tag kat. klas IV
/jesień/
rejonowe II Roksana Dawiec
Karol Głuch
Mikołaj Głuch
Wiktoria Jarosik
Bartosz Kacik
Marcin Kaim
Maciej Kapłoniak
Jakub Opyd
Ewelina Wojtyczka
Adrian Wysopal
Arkadiusz Zasadni
Rugby Tag kat. klas IV
/jesień/
wojewódzkie II Roksana Dawiec
Mikołaj Głuch
Bartosz Kacik
Marcin Kaim
Maciej Kapłoniak
Ewelina Wojtyczka
Adrian Wysopal
Arkadiusz Zasadni
Minipiłka siatkowa dziewcząt
ur. 2006r. i młodsze
gminne II Klaudia Babuśka
Karolina Halama
Amelia Jurkowska
Agata Kaim
Weronika Kołodziejczyk
Maria Korzec
Martyna Wojtyczka
Natalia Złydach
Julia Złydaszyk
Weronika Kubik
Anna Łagosz
Rugby Tag – kat kl IV
/wiosna/
rejonowe III  Roksana Dawiec
Mikołaj Głuch
Bartosz Kacik
Marcin Kaim
Ewelina Wojtyczka
Patryk Nieckula
Adrian Wysopal
Arkadiusz Zasadni
Piłka nożna im. W. Stożka – kat. dziewcząt ur. 2006r. i młodsze gminne II Klaudia Babuśka
Karolina Halama
Agata Kaim
Weronika Kołodziejczyk
Martyna Wojtyczka
Natalia Złydach
Unihokej dziewcząt -
ur. 2004r. i młodsze
gminne III Magdalena Kapłoniak
Julia Ogiela
Maria Ślusarczyk
Milena Kuczaj
Aleksandra Szczepaniak
Natalia Wąchała
Małgorzata Złydach

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 czerwca 2019 by Natalia in category Uncategorized