Październik 27

22.X.2019 – Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II

??????????W dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II – w naszej szkole 22.X.2019 roku – odbył się apel poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II. Montaż słowno – muzyczny przygotowali i prezentowali uczniowie klasy siódmej. Schola dziecięca śpiewała ulubione piosenki o św. Janie Pawle, a na gitarze grał Kamil Kowalczyk – uczeń klasy ósmej. Scenariusz pt: św. Jan Paweł II – Wstańcie, chodźmy - obejrzeli Pani Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie naszej szkoły.  Następnego dnia reprezentanci naszej szkoły wraz z opiekunką udali się do miejsca poświęconego Temu Wielkiemu Świętemu. Na Papieżówce, zapalając znicz i modląc się, oddali cześć wspaniałemu Patronowi dzieł miłosierdzia, pomocy i kultury.

 red. S. Elżbieta Ciebiera

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 października 2019 by Natalia in category Uncategorized