Październik 31

Dbajmy o naszą Ziemię!

part000001(3)W dniach 8 i 9.10.2019 r. w naszej szkole miała miejsce zbiórka makulatury i elektrośmieci. Partnerami akcji był Zakład Przetwarzania Odpadów EKOPARTNER przy współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Gminy w Mszanie Dolnej. W sumie, dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów szkoły udało się zebrać  345 kg makulatury.W ramach działań propagujących dbanie o środowisko oraz kształtujących postawy proekologiczne w dniu 29.10.2019 r. przeprowadzono akcję „Sprzątanie świata – porządkujemy najbliższy teren”. Aktywny udział uczniów w tych działaniach, a przede wszystkim ilość zebranych worków ze śmieciami – 8, uświadomiła uczniom celowość przeprowadzenia akcji i dbania o najbliższe otocznie.

red. Grażyna Dawiec

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 31 października 2019 by Natalia in category Uncategorized