Listopad 26

Andrzejkowe DISCO przedszkolaków w Nibylandii

IMG_20191114_10060814 listopada przedszkolaki wraz ze swoimi paniami udały się do Krainy Dziecięcej Rozrywki zwanej „Nibylandią” utrzymanej w disco – andrzejkowym klimacie. Wspólna wycieczka była okazją do pogłębienia integracji grupy, rozwijania motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Dzieci pod okiem animatorki tańca mogły nauczyć się nowych układów tanecznych, poznawały swoją przyszłość za pomocą przeróżnych, andrzejkowych, tradycyjnych wróżb i zabaw, miały okazję wyszaleć się na wielopoziomowych konstrukcjach, przebywać tory przeszkód w tunelach, a także wyskakać się na dmuchanym zamku. Na koniec radosnego dnia dopełnił czas na słodki poczęstunek. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość. Po zakończeniu wróżenia zabraliśmy ze sobą swoje „andrzejkowe przepowiednie”, by pochwalić się nimi rodzicom i rodzeństwu. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również w przyszłym roku i dostarczy nam tyle samo, a może nawet więcej, radosnych przeżyć. Dzieci zadowolone i z uśmiechniętymi buziami wróciły do przedszkola.

red. Renata Ogiela

Galeria zdjęć

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 listopada 2019 by Natalia in category Uncategorized