grudzień 3

Zabawa andrzejkowa

??????????We czwartek, 28 listopada nasza szkoła tętniła życiem za sprawą zabawy andrzejkowej. Sala gimnastyczna zamieniła się w ten wyjątkowy dzień w mini salę balową. Można było usłyszeć skoczną muzykę współczesną i podziwiać piękne, balowe kreacje. Najwięcej emocji udzieliło się klasom młodszym, które jako pierwsze rozpoczęły zabawę. Po południu starsza grupa również pokazała swoje taneczne umiejętności. Chłopcy i dziewczęta wykazali się kreatywnością i pokazali jak świetnie można się razem bawić. Oprócz tradycyjnych tańców uczniowie mogli sprawdzić się także w różnych konkurencjach i zabawach integracyjnych. Słowa wdzięczności kierujemy do pań kucharek, które przygotowały dla wszystkich uczniów pyszną słodką niespodziankę. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc i ta zabawa miała swój koniec. Jednak uczniowie byli radośni i mimo zmęczenia pełni energii. Dzień ten na pewno długo pozostanie w naszej pamięci.

Red. Samorząd Uczniowski

Posted 3 grudnia 2019 by Natalia in category Uncategorized