grudzień 3

Kampania społeczna „No promil – No problem”

1Już po raz 12. nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej „No Promil – No Problem” organizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek”. Celem kampanii jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu i narkotyków. W ramach kampanii uczniowie naszej szkoły Amelia Jurkowska, Julia Złydaszyk, Martyna Wojtyczka, Piotr Kaleta i Łukasz Kaim wzięli udział w patrolu z Policją z Komendy Powiatowej w Limanowej z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Podczas patrolu kontrolowani otrzymywali także ulotki dotyczące kampanii społecznej „NO PROMIL-NO PROBLEM”, a także baloniki z jej logiem. W wyniku przeprowadzonych działań policjanci skontrolowali kilkunastu kierujących.

Natomiast w dniu 25 października 2019 r. w Urzędzie Gminy Mszana Dolna odbyły się zajęcia warsztatowe, w których udział wzięli przedstawiciele 12 szkół z naszej Gminy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. VII Amelia Jurkowska, Julia Złydaszyk i Martyna Wojtyczka.

Reportaż z tego wydarzenia dostępny jest w poniższym linku:

red. Anna Babuśka

Posted 3 grudnia 2019 by Natalia in category Uncategorized