grudzień 18

Wyjazd do kina

IMG_2721Każdy z nas uwielbia baśnie i bajki, zarówno te czytane, jak i oglądane. Lubimy przenosić się w świat marzeń, gdzie każda historia kończy się szczęśliwie, gdzie bohaterowie toczą walkę ze złem, które przegrywa, a dobro, miłość, przyjaźń i sprawiedliwość są ponad wszystkim.

Tego typu film, Kraina Lodu II,  zafascynował uczniów kl. I-III, którzy udali się do kina do Krakowa, 6 grudnia 2019 r. Tam przywitał ich Mikołaj. Częstując słodkościami, przypominał o wspaniałym dniu, jakim są Mikołajki. Po zajęciu miejsc w kinie, uczniowie z zaciekawieniem oglądali zmagania Anny, Elzy i ich przyjaciół, którzy walczyli, by ocalić królestwo Arendelle. Doskonałe sceny filmowe urozmaicały przepiękne utwory muzyczne.  Film bardzo podobał się uczniom, którzy z uśmiechem na twarzy wrócili do domu.

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 18 grudnia 2019 by Natalia in category Uncategorized