grudzień 18

Kiermasz świąteczny

received_465107644388608Grudzień to czas świątecznych kiermaszów. W tym roku 12 grudnia pierwszy raz w naszej szkole dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami zorganizowały przedszkolny kiermasz świąteczny. Przez ostatni tydzień piekliśmy i dekorowaliśmy pierniczki, robiliśmy wspaniałe stroiki, aniołki, bombki, lampiony, ozdoby z makaronu, szyszek itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu szkoły. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców i dziadków. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zostaną wykorzystane na zakup gier i pomocy dydaktycznych dla przedszkolaków. Łączna kwota zebranych pieniędzy to 610 zł. Wszystkim, którzy na naszym kiermaszu dokonali choć najdrobniejszego zakupu składamy gorące podziękowanie.

red. Renata Ogiela

Posted 18 grudnia 2019 by Natalia in category Uncategorized