Luty 13

Bajkowy Bal Karnawałowy w naszej szkole

20200213_10045113 lutego w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tę wyjątkową okazję do prowadzenia balu zaprosiliśmy Dja Wodzireja MUSIC MASTER, który zachęcał wszystkich do tańca z przygotowaną muzyką i animacjami. Już od wejścia na salę można było wyczuć niecodzienny nastrój. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. W trakcie zabawy przewidziany  był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników balu przygotowany przez kucharki.  Bardzo serdecznie im za to dziękujemy. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm „Kaczuch”, „Ram zam zam”, „Święto wszystkich dzieci” i innych przebojów znanych dzieciom. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

red. Renata Ogiela

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 13 lutego 2020 by Natalia in category Uncategorized