Czerwiec 27

Przed nami piękny czas wakacji!

??????????26 czerwca to dzień, długo oczekiwany przez uczniów – zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Zamknęliśmy ten okres pięknym cytatem: „Ucz się z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro” Najtrudniej będzie opuścić mury szkolne absolwentom, z tym miejscem wiąże się przecież wiele wspomnień. Tutaj zawierali pierwsze przyjaźnie, przeżywali pierwsze rozterki. Tutaj odnosili swoje pierwsze porażki i sukcesy edukacyjne. Porażki, uczyły ich jak walczyć z przeciwnościami, własnymi słabościami i się nie poddawać. Sukcesy utwierdzały w przekonaniu, że wszystko można osiągnąć dzięki wytrwałości i pracy.

Drodzy Absolwenci! Wszyscy osiągaliście sukcesy. Kiedy? Gdy udało się poprawić niski stopień, gdy materiał, którego nie rozumieliście przez wiele lekcji, w końcu stał się jasny i wcale nie taki trudny, gdy udało się wygrać mecz i zrobić rysunek na lekcje plastyki, chociaż rysowanie może komuś sprawia kłopoty. Macie również na koncie wiele wygranych konkursów. Nie sposób ich wymienić, powiem tylko o ostatnich osiągnięciach:

Kamil Kowalczyk – Pierwsze miejsce w Konkursie Czytelniczo –Plastycznym „Góralskie Cytanie” Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej w roku szkolnym 2018/2019

Daniel Cebula- Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego

Milena Kuczaj i Martyna Wojciarczyk – Laureatki Ogólnopolskiego konkursu „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

Te osoby zostały nominowane do stypendium Wójta Gminy Mszana Dolna. Mamy również pięcioro uczniów, którzy zostali wpisani do Złotej Księgi Absolwentów, są nimi wymienieni już wcześniej: Kamil, Daniel, Martyna, Milena i Paweł Baran.

Gratulujemy, cieszymy się z tego, co udało się Wam osiągnąć. Dyrektor i Grono Pedagogiczne życzą Wam kolejnych sukcesów na nowym etapie edukacji. Nigdy nie traćcie nadziei, wierzcie w swoje marzenia i sięgajcie gwiazd!

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech te dni będą wypełnione radościami, śmiechem, zabawą i wspaniałymi przygodami.

red. Małgorzata Kawecka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 czerwca 2020 by Natalia in category Uncategorized