październik 21

„Nauczyciel – sternik statku napędzanego pasją uczniów”

IMG_20201015_15071115 października 2020 r. w szkole, z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, odbyło się krótkie spotkanie Dyrektorów i Nauczycieli z Wójtem Gminy Mszana Dolna. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, pan Bolesław Żaba złożył wszystkim pracownikom oświaty podziękowania za trud włożony w   wychowanie młodego pokolenia, co jak zauważył, nie jest łatwym zadaniem zwłaszcza w dzisiejszych, trudnych czasach. Życzył zebranym, by każdy dzień „sterowania statkiem napędzanym pasją uczniów” po bezkresnym morzu wiedzy przynosił im satysfakcję, a miarą poniesionych wysiłków była wdzięczność wychowanków. Oprócz życzeń pedagodzy odebrali z rąk Wójta podziękowania za całokształt swojej pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Wdzięczność panu Bolesławowi Żabie za troskę, opiekę oraz zapewnienie wysokich standardów umożliwiających efektywną naukę i   realizację   własnych pasji wyrazili również uczniowie.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Posted 21 października 2020 by Natalia in category Uncategorized