Grudzień 5

Wizyta Świętego Mikołaja w naszych oddziałach przedszkolnych

129479178_672541733627089_8869027758168345695_nŚwięty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 4 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszej szkoły. Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały Mikołaja, zadając ciągle te same pytania:  Czy dzisiaj przyjdzie św. Mikołaj? o której będzie Mikołaj? Oczekując upragnionego Gościa rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych na ten wyjątkowy dzień, przygotowali wiele innych atrakcji między innymi dmuchaną zjeżdżalnię, wspólne tańce z bohaterami bajek takich jak Psi Patrol oraz Świnka Peppa. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.

red. Renata Ogiela

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 5 grudnia 2020 by Natalia in category Uncategorized