Grudzień 18

SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW

zdjęcie książki25.11.2020 r., uczniowie kl. II brali udział w zajęciach online przeprowadzonych na podstawie rozdziału pt. Oszczędzaj kropelkę zamieszczonego w książce M. Przewoźniaka pt. Gang Fajniaków i Miasto Marzeń, w ramach ogólnopolskiego Programu-Szkolne Przygody Gangu Fajniaków. Uczestniczyło w nich 16 uczniów, którzy chętnie brali udział w poszczególnych działaniach. Ciekawe środki dydaktyczne przygotowane przez organizatorów akcji oraz lektura książki z lubianymi bohaterami wpłynęły pozytywnie na kształtowanie u uczniów postaw ekologicznych i czytelniczych. Dzięki zajęciom drugoklasiści nie tylko ugruntowali swoją wiedzę, zdobyli nowe wiadomości i umiejętności ale także rozbudzili w sobie chęć przeczytania książki. Wykonali piękne prace plastyczne, których zdjęcia wysłano do twórców projektu. Przeprowadzono także konkurs klasowy. Każdy uczeń wybierał 3 najładniej wykonane prace i w ten sposób wyłoniono zwycięzców: I miejsce- Julka K. i Jan D.; II miejsce Maciek K.; III miejsce; Ania C., Szymon. O., Wojtek D.

W ogłoszonych przez organizatorów wynikach ogólnopolskiego konkursu, 17.12. 2020 r., nie było jednak naszej klasy. Pomimo to, że nie udało się zdobyć nagrody, wiedza i umiejętności zdobyte podczas zajęć na pewno będą kiełkować w przyszłości.

 red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 18 grudnia 2020 by Natalia in category Uncategorized