Grudzień 18

„Dobry zwyczaj – wypożyczaj”

IMG_4818Udział uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym „Dobry zwyczaj-wypożyczaj” to kolejne działanie podjęte w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz kreatywności i twórczości plastycznej to cele, które przyświecały V edycji konkursu zorganizowanego przez pracowników Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu – Filia w Limanowej we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami szkolnymi powiatu limanowskiego. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu zachęcającego do przeczytania książek zakupionych do szkolnej biblioteki w ramach wspomnianej akcji. Troje uczniów naszej „Jedynki” zdobyło nagrody. Manuel P., uczeń kl. VI b zajął III miejsce, a wyróżnienia otrzymali: Ewelina W. (kl. VI a) oraz Bartosz K. (kl. VI b). Cieszymy się bardzo z tego sukcesu i gratulujemy!

red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 18 grudnia 2020 by Natalia in category Uncategorized