Grudzień 18

KONKURS PLASTYCZNY ”Portret mojej ulubionej postaci fantastycznej z bajki, baśni, legendy lub powieści”

IMG_4862(1)Dziesięciu uczniów naszej szkoły brało udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Wójta Gminy Mszana Dolna oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Mszanie Dolnej z siedzibą w Kasinie Wielkiej. Celami rywalizacji były: promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozbudzenie wyobraźni naszych czytelników i zarazem miłośników książek fantastycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych. Uczestnicy konkursu wykonywali pracę plastyczną przedstawiającą portret ulubionej postaci fantastycznej z bajki, baśni, legendy lub powieści. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wykonali przepiękne prace, jednak tylko Milena Kołodziejczyk, uczennica klasy III, zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.gbpkasinka.pl/
Gratulujemy!

 red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć

 

 

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 18 grudnia 2020 by Natalia in category Uncategorized