Styczeń 24

Czytanie ma moc! Warsztaty czytelnicze

IMG_20210122_101736Czytanie ma moc! A nawet supermoce, które właśnie dzięki książkom można rozwijać i wzmacniać. Uczniowie klasy I mimo iż jeszcze nie do końca opanowali sztukę czytania aktywnie uczestniczyli w warsztatach czytelniczych. Na zajęciach poznali Mikołajka bohatera książki pt. „Mikołajek. Nowy rok szkolny” autorów R. Gościnny oraz Jean Jacques Sempé i dowiedzieli się co przytrafiło się jemu oraz jego kolegom, gdy po wakacjach pojawili się w szkole. Udział w projekcie okazał się szczęśliwy dla pierwszoklasistów, którzy za zaangażowanie i wykonaną pracę zostali nagrodzeni.

I miejsce: Eliza Wąchała, Justyna Kolibabka, Igor Sabura, Jakub Złydaszyk

II miejsce: Julia Kowalczyk, Julia Łagosz

Nagrody za udział: Jacek Ogiela, Kamil Złydaszyk, Antoni Michura, Szymon Czachor

red. Grażyna Kołodziejczyk

Galeria zdjęć

 

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 24 stycznia 2021 by Natalia in category Uncategorized