Luty 5

Sałatka owocowa u Przedszkolaków

s18Dnia 5 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Przedszkolaki przyniosły z domów różne świeże owoce – były jabłka, gruszki, banany, pomarańcze, mandarynki i winogrona. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji, jednocześnie uświadamiając, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Sałatka udała się i wszystkim smakowała!

red. Anna Babuśka , Agnieszka Wąchała

Galeria zdjęć

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 5 lutego 2021 by Natalia in category Uncategorized