Grudzień 20

Ogólnopolski konkurs „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

IMG_7109Osiemnastu uczniów z kl. IV-VII naszej szkoły przygotowało ciekawe i oryginalne bombki na konkurs plastyczny. Można było wysłać tylko cztery, więc jury w składzie: p. G. Kołodziejczyk, p. G. Dawiec i p. K. Kolawa, wybrało swoje propozycje. Dodatkowo wysłano także dwie prace dzieci z kl. I-III. 

Celem konkursu pt. „Bombka bożonarodzeniowa”, zorganizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach, było kultywowanie tradycji świątecznych i rozwijanie kreatywności dzieci. Na konkurs wpłynęło 298 ozdób choinkowych z całej Polski.

Nasze rękodzieła przypadły do gustu oceniającym i Marcin Kaim-kl. VII a, zajął II miejsce, Piotr Rucki-kl. VI otrzymał wyróżnienie.

Cieszymy się bardzo z sukcesu chłopaków! Gratulujemy!

Szczegółowe informacje: http://belzyce.edu.pl/index.php/1139-konkurs-na-bombke-rozstrzygniety

 red. K. Wojtyczka

Galeria zdjęć

 

 

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 20 grudnia 2021 by Natalia in category Uncategorized