wrzesień 30

Wybory do Samorządu Szkolnego

image123 września 2022 roku w naszej szkole odbyły się  demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których udział wzięli uczniowie klas 4-8. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie i dobrowolnie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny. Te oto wybory poprzedziła kampania, w czasie której kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, na których umieścili swoje pomysły oraz propozycje konkretnego działania. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne.
Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kamil P. kl.VIII B
Zastępca Samorządu Uczniowskiego – Aleksandra W. kl.VII
Skarbnik Samorządu Uczniowskiego – Jakub O. kl.VIIIA

Członkami Samorządu Uczniowskiego:
Julia K. kl.IV
Maciej K. kl. IV
Emilia A. kl. IV
Krzysztof Z. kl V
Milena K. kl.V
Karol M. kl.V
Maria Z. kl.V
Anna D. kl.VI
Jakub O. kl.VI
Igor K. kl.VI
Karol B. kl.VII
Patryk K. kl.VII
Urszula K. kl.VIIIA
Karol W. kl.VIIIA
Olaf K. kl. VIIIB
Bartłomiej Z. kl.VIIIB

Opiekunowie Samorządu Szkolnego:
mgr Grażyna Dawiec, Sabina Zapała-Malec

 red. Sabina Zapała-Malec

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 września 2022 by Natalia in category Uncategorized