listopad 14

Podsumowanie akcji charytatywnej Kredkobranie

kredkobranieW roku szkolnym 2022/2023 ponownie wzięliśmy udział w akcji charytatywnej Kredkobranie, której głównym organizatorem jest krakowska Fundacja Ignatianum. Zbieraliśmy przybory szkolne oraz artykuły plastyczne dla ubogich dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia mieszkających na Kresach. W naszej szkole Kredkobranie koordynowali: pedagog szkolny oraz Szkolne Koło Wolontariatu, którzy policzyli i spakowali dary oraz spisali stosowne protokoły. Następnie paczka z zebranymi przyborami została wysłana do Fundacji Ignatianum w Krakowie. Udało nam się zebrać karton pełen różnych artykułów szkolnych, a wśród nich m.in.: zeszyty, kredki ołówkowe i świecowe, bloki rysunkowe, kleje, plasteliny, ołówki, długopisy, flamastry i farby.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim innym osobom, które przyłączyły się do akcji i przekazały dary dla potrzebujących dzieci! Dzięki Waszemu zaangażowaniu na pewno na niejednej twarzy zagości uśmiech. Dziękujemy!

red. Kinga Chodarcewicz


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 14 listopada 2022 by Natalia in category Uncategorized