grudzień 1

Rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczego „Rozpoznawanie drzew i krzewów”

23 listopada odbył się konkurs przyrodniczy w ramach innowacji pedagogicznej Przyjaciele Przyrody. Chętni uczniowie z klas 1-3 mieli do wykonania różne zadania. Pierwsze z nich polegało na łączeniu ilustracji liści drzew i krzewów z ich owocami. W kolejnym zmaganiu losowali ilustracje drzew i krzewów liściastych i nazywali je. Najwięcej trudności sprawiło uczestnikom ostatnie zadanie, podczas którego odgadywali nazwę drzewa iglastego na podstawie jego gałązki.

Wyniki:
I miejsce- Hubert Babuśka-kl. II
II miejsce-Antoni Kuczaj-kl. II
III miejsce Laura Głuch-kl I, Sebastian Foks-kl. I oraz Filip Jarosik

Uczniowie, którzy stanęli na podium, otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostałych uczestników: pierwszoklasistów: Nikolę Złydaszyk, Annę Marszalik, drugoklasistów: Annę Babuśkę, Zofię Ogielę oraz trzecioklasistów: Justynę Kolibabkę, Elizę Wąchałę, Antoniego Michurę i Igora Bednarza nagrodzono dyplomami za udział i drobnymi pamiątkami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

red.
Krystyna Kolawa
Grażyna Dawiec
Grażyna Kołodziejczyk
Katarzyna Wojtyczka
Dorota Wcisło

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 1 grudnia 2022 by Natalia in category Uncategorized