styczeń 30

Inspektor Wawelek promuje bezpieczeństwo

25 stycznia 2023 roku ośrodek narciarski Lubomierz Ski gościł na swoim stoku inicjatorów ogólnopolskiego wydarzenia informacyjno– edukacyjnego „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Organizatorem akcji był Wydział Prewencji Komendy Głównej Policji w Krakowie oraz Komenda Policji Powiatowej w Limanowej. Uczniowie najstarszych klas naszej szkoły również brali czynny udział w tym wydarzeniu.  Turniej składał się z dwóch części: praktycznej (slalom zjazdowy) i teoretycznej (testy i krzyżówki). Hasło jakiemu przyświecały coroczne zawody brzmiało „Bezpiecznie na stoku z Inspektorem Wawelkiem”. Z tej to właśnie okazji stworzono również zimową krzyżówkę edukacyjną, która przypomniała o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa na stoku. Pogoda dopisała, frekwencja uczestników również, a atrakcje dla dzieci spotkały się z dużym zainteresowaniem.
Wszyscy podopieczni biorący udział w konkursie otrzymali nagrody, upominki i gadżety ufundowane przez współorganizatorów konkursu.

red. K. Murzańska

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 stycznia 2023 by Natalia in category Uncategorized