luty 21

W karnawale same bale.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. 16 lutego 2023 r. sala klasy drugiej wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, zachęcała do szalonej zabawy. W szkole pojawili się przebierańcy: piraci, rycerze… Wróżki, księżniczki, czarownice… Z kolei część uczniów  postawiła na  stroje dyskotekowe. Wszyscy prezentowali się wspaniale i bawili znakomicie.  Były korowody, kółeczka i tańce w parach oraz konkursy z nagrodami. Podczas zabawy karnawałowej, spragnieni i głodni uczniowie mogli znaleźć smakołyki, które  były sponsorowane przez wychowawców z kl. I-III.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych.

                                                                                   red. K. Wojtyczka
G. Dawiec
K. Kolawa

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 21 lutego 2023 by Natalia in category Uncategorized