marzec 15

Wizyta pielęgniarki na lekcji Edukacji dla bezpieczeństwa

W czwartek 09.03.2023r. uczniowie klas 8b i 8a na lekcji Edukacji dla bezpieczeństwa, mogli pod bacznym okiem pielęgniarki Pani Karoliny Kuczaj,  uczyć się udzielania pierwszej pomocy.

Pani Karolina udzieliła cennych wskazówek instruktażowych, dzieląc się swoimi doświadczeniami. Uczniowie z uwagą słuchali i przyglądali się jak należy prawidłowo postępować z osobą nieprzytomną oraz w jaki sposób poprawnie założyć opatrunek. Następnie brali udział w ćwiczeniach praktycznych na fantomie. Pani Karolina podarowała uczniom ulotki zawierające cenne informacje na temat udzielania pierwszej pomocy.

Dziękujemy pielęgniarce Pani Karolinie Kuczaj za przybycie i poświęcony czas. Lekcja była bardzo wartościowa i zapewne na długo pozostanie w pamięciach naszych uczniów.

red. Anna Kołodziejczyk


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 15 marca 2023 by Natalia in category Uncategorized