czerwiec 9

Kolejne sukcesy…

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klasy IV realizowali program edukacyjny „Bieg po zdrowie”. Głównym celem tego programu było ukształtowanie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia przed dymem tytoniowym  oraz uświadomienie korzyści wynikających z prowadzenia zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień w tym w  szczególności uzależnienia od nikotyny.

Na podsumowanie tego programu Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej przy współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Nowym Sączu Filia w Limanowej zorganizowali konkurs plastyczny pod hasłem przewodnim „Jestem ważny/a – dbam o siebie”.

Z jednej szkoły biorącej udział w programie można było dostarczyć maksymalnie trzy prace konkursowe. Z naszej szkoły wszystkie trzy  prace zostały nagrodzone!

Szymon Obajtek – II miejsce
Weronika Majerczyk – wyróżnienie
Wojciech Dawiec – wyróżnienie

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 30 maja 2023 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej. Po oficjalnym wręczeniu nagród uczniowie z opiekunami obejrzeli wystawę artystyczną po której oprowadzała pani plastyk Zofia Ślezak.

Gratulujemy!

red. Grażyna Dawiec