kwiecień 17

Tydzień Zdrowia

W dniach 8 kwietnia do 12 kwietnia nasza Szkoła uczciła Światowy Dzień Zdrowia poprzez zorganizowanie Tygodnia Zdrowia. Celem tej inicjatywy było podkreślenie znaczenia zdrowego trybu życia oraz promowanie świadomości zdrowotnej wśród naszej społeczności. W ramach Tygodnia Zdrowia, przygotowaliśmy szereg działań, które miały na celu edukację i mobilizację naszych uczniów do podejmowania zdrowych wyborów. Przede wszystkim, została przygotowana specjalna gazetka tematyczna zawierająca główne informacje na temat prowadzenia zdrowego trybu życia. Jest to ważne źródło wiedzy, które ma na celu edukację i inspirację do podejmowania zdrowych nawyków. Ponadto, uczniowie zaangażowali się w tworzenie rysunków promujących zdrowy tryb życia. Rysunki te stanowią inspirację dla całej społeczności szkolnej, przekazując przesłanie o znaczeniu zdrowia i zachęcając do podejmowania zdrowych wyborów. Została również przeprowadzona akcja mając na celu zwrócenie uwagi wszystkich uczniów na najważniejsze kwestie zdrowotne i choroby. Plakaty te są przypomnieniem o konieczności dbania o własne zdrowie oraz promują zdrowe nawyki życiowe. Dodatkowo, zorganizowaliśmy kiermasz zdrowych przekąsek, aby zachęcić uczniów do wyboru zdrowszych opcji żywieniowych oraz promować zdrowych nawyków żywieniowych. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na Szkolne Koło Wolontariatu. Wierzymy, że Tydzień Zdrowia był ważnym krokiem w budowaniu świadomości zdrowotnej w naszej społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i współpracę w realizacji tych działań.

red. M. Kozioł


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 17 kwietnia 2024 by Natalia in category Uncategorized