czerwiec 9

UWAGA! UWAGA! LUBOMIERSKA JEDYNKA PROMUJE TALENTY!

„Jesteś wielki poprzez to, czym dzielisz się z innymi!” – tym hasłem był okrzyknięty II Festiwal Talentów im. Jana Pawła II w Łostówce, który zgromadził wielu młodych utalentowanych artystów z różnych zakątków gminy Mszana Dolna. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć dzieci z zespołu Śwarni Lubomiyrzanie. Dlatego z wielkim wsparciem, wielkim autobusem i wielką grupą (45 osób) wyruszyliśmy na podbój Festiwalu. W eliminacjach festiwalowych młodsza grupa zespołu wykonała dwie przyśpiewki góralskie, starsza grupa zespołu Śwarną wiązankę, Ola Wąchała brawurowo zaśpiewała i zagrała Hallelujah, duet Aleksandra Wąchała i Alicja Kowalczyk zaśpiewał piosenkę Bonnie Tayler It`s a heartache (podziękowania za akompaniament w kierunku Elżbiety Wąchały). Uroczyste rozstrzygnięcie Festiwalu odbyło się 7 czerwca 2015 podczas Rodzinnego Festynu na Łostówce. Wyniki pokazały, jak wielkie talenty drzemią w każdym dziecku pod różną postacią. Zostały dostrzeżone również w naszej grupie:

I miejsce w kat. Soliści otrzymała – Aleksandra Wąchała
III miejsce w kat. Zespoły – otrzymała młodsza grupa zespołu Śwarni Lubomiyrzanie

Jesteśmy dumni z sukcesów jakie otrzymują nasi uczniowie. Dodatkowo cieszymy się, iż mogliśmy podzielić się tym co potrafimy i kochamy robić.

red. Dorota Wcisło

Posted 9 czerwca 2015 by Natalia in category Uncategorized