czerwiec 17

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Patronowie naszych szkół”

???????????????????????????????W piątek 12.06.2015 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Górnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Patronowie naszych szkół, którego celami było upowszechnianie wiedzy o życiu, twórczości i działalności patronów naszych szkół, propagowanie ich postaci jako realnych wzorców osobowych oraz rozwijanie myślenia twórczego uczniów oraz uzdolnień plastycznych. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu propagującego postać patrona szkoły. Naszym uczennicom powiodło się, pokazały swoje talenty plastyczne. Wykonały piękne, czasochłonne plakaty o Józefie św. i odniosły wielki sukces. W kategorii klas IV-VI, Kinga Adamczyk zajęła I miejsce, a Jessika Potaczek II, natomiast w kategorii klas I-III Weronika Kołodziejczyk otrzymała III miejsce. Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 17 czerwca 2015 by Natalia in category Uncategorized