czerwiec 18

Przedszkolaki w „Wiosce Indiańskiej” w Szczyrzycu

ostatnie 261Pięknego, słonecznego dnia 17 czerwca 2015 r. w Wiosce Indiańskiej w Szczyrzycu na małych gości z Lubomierza czekało wiele atrakcji. Atrakcje te, to m.in. zwiedzanie miejsca wraz z przewodnikiem, zapoznanie z elementami kultury indiańskiej (wnętrze tipi, szałas potu – sauny indiańskiej, wystawa rękodzieła, ciekawostki z życia Indian Ameryki Północnej, interesujące opowieści), a także udział w indiańskich grach i zabawach takich, jak: strzelanie z prawdziwego indiańskiego łuku do tarczy, Kręciołki, Bieg Apacki i wiele innych. Najbardziej maluchom z Lubomierza podobała się zabawa w Jaszczurki i Równoważnia Szoszonów. Zmęczone, ale zadowolone i pełne wrażeń dzieciaki wróciły do szkoły i swoich stęsknionych rodziców.

red. Danuta Kowalczyk

Posted 18 czerwca 2015 by Natalia in category Uncategorized