czerwiec 29

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

??????????W piątek 26 czerwca nastał długo oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – koniec roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęliśmy w kościele, gdzie o godz. 9.00 została odprawiona msza święta. Celebrował ją proboszcz tutejszej parafii O. Piotr Głód. Dziękowaliśmy za miniony czas pracy i prosiliśmy o radosne wakacje. Następnie udaliśmy się do szkoły. Pani Dyrektor Jadwiga Baran-Stożek powitała zebranych, wśród których znaleźli się między innymi O. Piotr Głód oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Justyna Kowalczyk.

Gdy przyszedł czas na odbiór świadectw i wyróżnień, wszystkich ogarnęło podekscytowanie. Pani Dyrektor gratulowała najzdolniejszym uczniom i ich rodzicom. Zrobiono pamiątkowe zdjęcie, które na pewno znajdzie swoje miejsce w Kronice Szkoły. Wręczone zostały również podziękowania dla osób przyjaznych szkole, osób które wspierały działalność naszej placówki i na które zawsze można było liczyć. Na koniec wręczono nagrody za całoroczną pracę członkom zespołu Śwarni Lubomiyrzanie. Pani Władysława Krzysztof nagrodziła natomiast najlepszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się z wychowawcami do klas. Otrzymali z ich rąk świadectwa oraz życzenia wesołych i bezpiecznych wakacji.

Cały rok pracy za nami. Sprostaliśmy różnym wyzwaniom i trudnościom. Teraz nastał czas zasłużonego odpoczynku. Na ten czas życzymy Wam wielu ciepłych i słonecznych dni. Poznawajcie nowe miejsca i zawierajcie nowe przyjaźnie! „Ładujcie akumulatory”! I wracajcie we wrześniu zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach.

Do zobaczenia!

red. Małgorzata Kawecka