Wybory do Samorządu Uczniowskiego
W środę, 20 września 2017r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kilka dni wcześniej kandydaci zostali przedstawieni całej społeczności szkolnej podczas apelu. Po przeprowadzonej kampanii nadszedł dzień wyborów – uczniowie po oddaniu swoich głosów wrzucali karty do odpowiednio przygotowanej urny, dzięki której każdy głosujący mógł poczuć się jak prawdziwy wyborca! Continue reading





