„Hej Bieszczady, hej Bieszczady…”
By oderwać uczniów choć na moment od czerwcowych zmagań, nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu postanowili porwać swoich podopiecznych chociaż na kilka chwil w ustronne miejsce, by naładowali akumulatory przed czekającymi ich szkolnymi wyzwaniami. 5 czerwca, grupa 43 uczniów wraz z opiekunami wyruszyła do najdalej wysuniętego skrawka Polski na wschód, aby poznać Bieszczady. Continue reading








