Rozdanie nagród w konkursie „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy”
Piątkowy ranek, 15.06., był dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu niezwykle radosny. Szczęście malowało się szczególnie na twarzach uczniów, biorących udział w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy”, za sprawą nagród jakie otrzymali z rąk przedstawicieli KRUS-u z Limanowej, którzy przyjechali po raz kolejny do lubomierskiej jedynki. Przywieźli mnóstwo nagród, ponieważ wielu naszych artystów stanęło spisało się na medal. Continue reading


