listopad 8

Warsztaty plastyczne ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

20151028_191424[1]28 października 2015 chętni uczniowie uczęszczający na kółko FOLK – ART (w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej) wzięli udział w warsztatach plastycznych, na których tworzyli zakładkę do książki z motywem regionalnym. Uczniowie na warsztatach mogli rozwinąć własne kreatywne możliwości. Dzięki ekspresji uczniowie gromadzili doświadczenia zarówno poznawcze, jak i twórcze. Rozwijali sprawność manualną oraz doskonalili warsztat pracy poprzez poznawanie innowacyjnych technik i form plastycznych. Uczniowie dzięki działaniom plastycznym mają okazję przeżyć sukces, zostać zauważone i docenione, nabywają pewności siebie. Piękne, kolorowe kompozycje na zakładkach zachwyciły wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że stworzone zakładki będą mogły zaszczycić swoją obecnością nie jedną książkę.

red. Dorota Wcisło

Posted 8 listopada 2015 by Natalia in category Uncategorized