styczeń 18

A do reśty – cobyście byli scęśliwi i weseli, jako w niebie janieli, hej!

9 stycznia 2016 r. w Olszówce odbył się XIV Gminny Przegląd Kolędniczy. Naszą szkołę reprezentowała grupa „Kolędników z Gwiazdą” w składzie:

Paweł Baran kl. IV
Patryk Kacik kl. IV
Marcin Babuśka kl. II
Karol Zapała kl. III
Kacper Wąchała kl. III
Mateusz Palac kl. III
Bartek Kacik kl. Ib

Chłopcy, pomimo tego, iż był to ich pierwszy tego typu występ, z odwagą wkroczyli na scenę gdzie „wygodali i wyśpiywali” II miejsce. Gratulujemy „Kolędnikom z Gwiazdą” i życzymy powodzenia podczas Powiatowego Przeglądu w Lubomierzu

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do rodziców:

p. Józefy Palac – za ofiarowanie rekwizytu i przygotowanie elementów ubioru dla kolędników.
p. Annie Wąchale – za pomoc przy realizacji wyjazdu i doping podczas występu.
p. Irenie i Piotrowi Kacikom – za pomoc przy realizacji wyjazdu i doping podczas występu.
p. Marianowi Baranowi -za pomoc przy realizacji wyjazdu i doping podczas występu.

I oczywiście serdecznie dziękujemy p. Grażynce Dawiec, która poświęciła swój czas i pojechała z nami.

red. Dorota Wcisło

Posted 18 stycznia 2016 by Natalia in category Uncategorized