maj 8

„Cała Polska czyta dzieciom” –działania w ramach projektu „Książki naszych marzeń”

???????????????????????????????Biblioteka szkolna połączyła działania w ramach projektu „Książki naszych marzeń” z akcją „Cała Polska czyta dzieciom. W związku z tym do głośnego czytania utworów uczniom klas młodszych zapraszano znane osoby: o. proboszcza P. Głoda, p. sołtysa K. Wojtyczkę, p. listonosza, p. Piotra Dolla, aktorów z teatru Art Cinema z Nowego Sącza oraz rodziców uczniów klas I . Do działań włączyły się również starsze uczennice zachęcające koleżanki i kolegów do czytania oraz klasa II propagująca akcję „Przerwa z książką”. Mamy nadzieję, że te działania zaowocują powiększeniem grona aktywnych czytelników w naszej szkole, a księgozbiór wzbogacony dzięki projektowi o nowe pozycje książkowe zachęci do częstych odwiedzin w bibliotece.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Posted 8 maja 2016 by Natalia in category Uncategorized