listopad 9

„Zaczarowane Wzgórze”

20161108_102226Dzień 8 listopada na długo pozostanie w pamięci Naszych dzieci jako pełen wrażeń i przygód, dzięki magicznemu miejscu o nazwie ,,Zaczarowane Wzgórze” koło Czasławia. Mimo późnojesiennej pory, czekała na nas piękna pogoda. W tym zaczarowanym miejscu odnaleźliśmy mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzania, m.in.: Mini Zoo a w nim: kozy, owieczki, świnki wietnamskie, króliki, kury, kaczki, gęsi itp. Zwierzaki mogliśmy nawet nakarmić i pogłaskać. Kolejną atrakcją była przejażdżka na grzbiecie kucyka Paulinki pod czujnym okiem pani instruktorki. Dodatkowo mieliśmy zaplanowaną ścieżkę przyrodniczą, na której maluchy mogły dowiedzieć się więcej na temat ptaków odlatujących na zimę, o zwierzętach, które zamieszkują las. Na warsztatach plastycznych dzieci miały okazję dowiedzieć się czegoś więcej o dyni oraz wykonać ją z materiałów przygotowanych przez panie prowadzące zajęcia. Ogromny plac zabaw dopełnił szczęście wycieczkowiczów. Dzieci wróciły z zapasem niezapomnianych wspomnień i nadzieją na kolejną udaną wyprawę.

red. Renata Ogiela

Posted 9 listopada 2016 by Natalia in category Uncategorized