kwiecień 10

„Zostań dzielnym przedszkolakiem!” Dzień otwarty w przedszkolu

IMG_6755Dnia 7 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się „ Dzień otwarty” dla przyszłych przedszkolaków. Na początku spotkania Pani Dyrektor przywitała wszystkich miłymi słowami oraz zapoznała przybyłych gości z ofertą naszego przedszkola. Następnie dzieci pod kierunkiem p. Doroty Wcisło i p. Anny Babuśki zaprezentowały występ muzyczno-artystyczny. Nie zabrakło również niespodzianki w wykonaniu naszych uczennic z przedszkola, które zaskoczyły wszystkich swoim pięknym tańcem. Występ bardzo podobał się publiczności, czego dowodem były ogromne brawa i radość w oczach dzieci. Słodkości w postaci cukiereczków dopełniły tę radość, po czy wszystkie przedszkolaczki wraz z rodzicami udali się do sal przedszkolnych. Tam odbyły się zabawy muzyczno- ruchowe w której wszyscy z wielką ochotą brali udział . Prace plastyczne „Wesoły miś” wykonane przez przyszłych przedszkolaków ozdobiły nasze sale. Każdy rodzic miał możliwość zapoznać się z oferta naszego przedszkola oraz zwiedzić sale przedszkolne. Był to dzień pełen radości, zabawy i nadziei iż od września każde dziecko „Zostanie dzielnym przedszkolakiem”.

red. Anna Babuśka
Dorota Wcisło