kwiecień 11

Z kolejną wizytą w teatrze…

20170407_105549Przygoda z teatrem, którą rozpoczęli uczniowie klas 4-6 naszej szkoły, trwa. Za nami już spektakle  w Teatrze Współczesnym i w Teatrze Ludowym w Krakowie. Teraz przyszła pora, by poznać kolejny teatr. 07.04.2017 r. mieliśmy przyjemność obejrzeć sztukę „Przygody Odyseusza” tym razem prezentowaną przez aktorów Teatru Groteska w Krakowie. Sztuka, jak sam tytuł wskazuje, przeniosła nas w świat bogów i herosów greckich. Przedstawienie utrzymano w stylistyce lalki, maski i aktora, wykorzystującej także konwencję teatru w teatrze. Całość miała charakter humorystyczny, co ułatwiało odbiór sztuki młodszym widzom. Uczniowie  wrócili do Lubomierza zadowoleni, bogatsi o kolejne doświadczenia.

red. Małgorzata Kawecka

Posted 11 kwietnia 2017 by Natalia in category Uncategorized