styczeń 25

Odwiedziny z okazji Dnia Babci i Dziadka w Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu

???????????????????????????????21 i 22 stycznia są szczególnymi dniami dla naszych babć i dziadków. W tym czasie odwiedzamy naszych seniorów, składając im z serca płynące życzenia, obdarowujemy ich miłością, wdzięcznością, a także drobnymi upominkami i słodkościami. Uczniowie z naszej świetlicy pamiętali w tych dniach nie tylko o swoich dziadkach, ale także o pensjonariuszach Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu. Własnoręcznie wykonali dla nich upominki, m.in. kolorowe kwiaty z papieru, a także słoiczki pełne najpiękniejszych życzeń, które następnie wręczyła seniorom delegacja z naszej Szkoły. Babcie i Dziadkowie byli mile zaskoczeni  tą niespodziewaną wizytą. Cieszyli się, że pamiętają o nich nie tylko własne wnuki, ale także uczniowie z naszej Szkoły. Drobny gest sprawił wiele radości pensjonariuszom Domu Seniora, a nasi uczniowie po raz kolejny przekonali się, jak niewiele trzeba, aby okazać innym serce. Cieszymy się, że nasze Świetliki, także te najmłodsze, wiedzą, jak ważna jest pamięć i najprostszy gest wykonany wobec drugiej osoby.

red. Paulina Bielin

Posted 25 stycznia 2018 by Natalia in category Uncategorized