Wrzesień 3

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

??????????Początek roku szkolnego to ważna data w kalendarzu każdego ucznia, zwłaszcza, że ostatni rok spędzili oni w większości w domu z powodu nauczania zdalnego. Nie dziwi, więc fakt, że 1 września 2021 r. na mszy św. w kościele parafialnym, a następnie w budynku szkoły tłumnie pojawili się, wypoczęci i spragnieni powrotu do normalności, uczniowie oraz ich rodzice. Inaugurująca nowy rok szkolny, Pani Dyrektor Jadwiga Baran Stożek, powitała zebranych i przypomniała o tragicznych wydarzeniach związanych z wybuchem II wojny światowej. Następnie przyszli pierwszoklasiści ślubowali dbać o dobre imię szkoły, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość zarówno rodzicom jak i nauczycielom. Po złożonym przyrzeczeniu pani dyrektor dokonała pasowania, a na pamiątkę tego wydarzenia, z rąk pani wychowawczyni Grażyny Dawiec, mali uczniowie otrzymali  dyplomy. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, w klasach odbyły się spotkania z wychowawcami. Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, a nauczyciele, uczniowie i rodzice mają nadzieję, że przed nimi jedynie nauka stacjonarna.

red. Grażyna Dawiec

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 3 września 2021 by Natalia in category Uncategorized