Wrzesień 17

KREDKOBRANIE – ogólnopolska akcja charytatywna!

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej KREDKOBRANIE, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Zbierane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne, oraz nowe egzemplarze lektur szkolnych trafiają do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i Ukrainie.

Zachęcamy uczniów, dzieci, rodziców i nauczycieli do wzięcia udziału w akcji KREDKOBRANIE w naszej szkole, którą przeprowadzą członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu. Zbiórka rozpocznie się w naszej szkole od najbliższego poniedziałku tj. od 20.09.2021r. i potrwa do końca września. Szczegóły znajdują się pod poniższym linkiem i na plakacie!

kredkobranie1

http://www.kredkobranie.pl/#rec354228491


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 17 września 2021 by Natalia in category Uncategorized