grudzień 15

Wizyta Świętego Mikołaja w oddziałach przedszkolnych

20211206_115245,,O Święty Mikołaju przynosisz dobro nam
i mówisz ,,lubię dzielić się tym co mam”.
Rozdajesz nam nadzieję, by z wiarą patrzeć w dal,
a miłość to największy Twój dar…”

Każde dziecko marzy, by spotkać się z Mikołajem. 6 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych mogły spędzić z nim czas. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki. Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki przywitały gościa piosenką i wierszykiem.

Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie z niezwykłym gościem sprawiło dużo przyjemności, radości i uśmiechu. Mikołaj na zakończenie spotkania życzył wszystkim Wesołych Świąt, a także obiecał dzieciom, że odwiedzi je w przyszłym roku.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

red. A.Babuśka, A.Wąchała, A.Kołodziejczyk, K.Młynarczyk

Posted 15 grudnia 2021 by Natalia in category Uncategorized