wrzesień 2

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

??????????Kolejny rok pracy i nauki, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń rozpoczęty. 2014/2015 to kolejny rok poznawania świata i rozwijania zainteresowań. Pani dyrektor Jadwiga Baran Stożek serdecznie powitała zebranych, a najgoręcej pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą oraz tych, którzy przekroczyli jej próg po raz pierwszy.  Przypomniała o 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej, życzyła wszystkim uczniom zapału oraz osiągnięcia wysokich wyników; nauczycielom zaś cierpliwości i wytrwałości w trudnej pracy pedagoga. Na zakończenie uczniowie przygotowani przez panie z oddziałów „0” zaprezentowali się w krótkim programie artystycznym.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 2 września 2014 by Natalia in category Uncategorized